Нормальне обладнання

Welcome to Paleoenvironment Forums Reconstruction at 50 Ma Нормальне обладнання

  • This topic is empty.
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #109015 Reply
    MandyJi
    Guest

    От, буває ж таке: зібрався перенести важкі речі з підвалу на другий поверх, наче ніби нічого складного, але спина вже не та, руки втомилися, а мотузка, якою вирішив прив’язати вантаж, тільки заплутується. Наче й розумієш, що потрібне нормальне обладнання, але думаєш, що “ай, якось справлюся сам”. А потім виявляється, що не можеш піднятися навіть по сходах через біль у плечах. І тут розумієш, що без допомоги техніки — ніяк.

    #109153 Reply
    Hexly
    Guest

    Знаєш, я теж якось вплутався в цю авантюру, думав, що сам усе вирішу без зайвих витрат. А потім зрозумів, що без відповідного обладнання просто загроблю свою спину. Мій досвід підказує: не економ на своєму здоров’ї. Якщо щось треба піднімати чи перевозити, зайди на сайт вантажопідіймальне обладнання. Повір, це інвестиція, яка зберігає не тільки час, але й твої сили.

    #109169 Reply
    Jymmi
    Guest

    Друг розповідав мені, як він спробував самостійно перенести важкий диван на п’ятий поверх без ліфта. Все закінчилося болем у спині й викликом спеціалістів, бо диван застряг на сходах. Його порада: якщо тобі треба підняти щось велике чи важке, не намагайся це робити вручну.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply To: Нормальне обладнання
Your information:




css.php